KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10402043
*
nr 1040 2043
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), 94/150, motivet: 29x33
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 maj 2016
kl 18:03:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/5 17:46:35
1
300 kr
29/5 09:44:50
2
350 kr
29/5 21:26:43
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lena cronqvist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
*
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Lena Cronqvist
nr 1040 2043
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), 94/150, motivet: 29x33
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/5 17:46:35 | 1 | 300 kr |
29/5 09:44:50 | 2 | 350 kr |
29/5 21:26:43 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lena cronqvist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57